Drama Timetable

Speech & Drama Timetable 2017

 

SD1a 9.00 Friday 5th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD1b 10.45 Friday 5th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD1c 13.30 Friday 5th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD2a 9.00 Monday 8th May – Drawing Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD2b 11.00 Monday 8th May – Drawing Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD2c 2.00 Monday 8th May – Drawing Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD2d 10.45 Tuesday 9th May – Pillar Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD3a 9.00 Monday 8th May – Pillar Room – Adjudicator   Rosalind Taylor
SD3b 9.00 Tuesday 9th May – Drawing Room – Adjudicator – Rosalind Taylor
SD3c 11.00 Tuesday 9th May – Drawing Room – Adjudicator – Rosalind Taylor
SD3d 2.00 Tuesday 9th May – Drawing Room – Adjudicator – Rosalind Taylor
SD4a 9.00 Sunday 14th May – Drawing Room – Adjudicator – Louise Manders
SD4b 11.00 Sunday 14th May – Drawing Room – Adjudicator – Louise Manders
SD4c 2.00 Sunday 14th May – Drawing Room – Adjudicator – Louise Manders
SD5a 9.00 Saturday 13th May – Bethesda – Adjudicator – Vivienne Redford
SD5b 10.45 Saturday 13th May – Bethesda – Adjudicator – Vivienne Redford
SD5c 1.30 Saturday 13th May – Bethesda – Adjudicator – Vivienne Redford
SD6a 9.00 Saturday 6th May – Bethesda – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD6b 10.30 Saturday 6th May – Bethesda – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD7 9.00 Sunday 7th May – Drawing Room – Adjudicator – Cally Foster
SD8 11.20 Monday 8th May – Pillar Room – Adjudicator   Rosalind Taylor
SD9 9.00 Tuesday 9th May – Pillar Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD10 10.00 Sunday 7th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD11 10.00 Sunday 7th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD12 9.00 Saturday 6th May – Pillar Room – Adjudicator – Cally Foster
SD13 9.00 Wednesday 10th May – Drawing Room – Adjudicator – Rosalind Taylor
SD14 4.15 Sunday 7th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD15 9.30 Sunday 7th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD16 12.20 Sunday 7th May – Drawing Room – Adjudicator – Cally Foster
SD17 9.00 Sunday 7th May – Drawing Room – Adjudicator – Cally Foster
SD18 12.30 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD19a 12.30 Friday 5th May – Holst Suite – Adjudicator – Cally Foster
SD19b 2.00 Friday 12th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD20 12.00 Saturday 6th May – Bethesda – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD21 10.00 Tuesday 9th May – Pillar Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD22 4.00 Monday 8th May – Pillar Room – Adjudicator   Rosalind Taylor
SD23 5.00 Wednesday 10th May – Drawing Room – Adjudicator – Rosalind Taylor
SD24 3.20 Friday 5th May – Holst Suite – Adjudicator – Cally Foster
SD25 2.30 Friday 5th May – Holst Suite – Adjudicator – Cally Foster
SD26a 2.00 Tuesday 9th May – Pillar Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD26b 10.45 Wednesday 10th May – Drawing Room – Adjudicator – Rosalind Taylor
SD26c 1.00 Wednesday 10th May – Pillar Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD27a 2.45 Friday 12th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD27b 3.15 Saturday 13th May – Bethesda – Adjudicator – Vivienne Redford
SD28 10.30 Friday 5th May – Holst Suite – Adjudicator – Cally Foster
SD29 5.25 Monday 8th May – Pillar Room – Adjudicator   Rosalind Taylor
SD30 3.50 Saturday 6th May – Bethesda – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD31 11.55 Sunday 7th May – Drawing Room – Adjudicator – Cally Foster
SD32 11.55 Sunday 7th May – Drawing Room – Adjudicator – Cally Foster
SD33 5.00 Monday 8th May – Pillar Room – Adjudicator   Rosalind Taylor
SD34 10.00 Sunday 7th May – Drawing Room – Adjudicator – Cally Foster
SD35 10.40 Sunday 7th May – Drawing Room – Adjudicator – Cally Foster
SD36 2.00 Saturday 6th May – Bethesda – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD37 2.00 Saturday 6th May – Bethesda – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD38 2.40 Saturday 6th May – Bethesda – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD39 2.00 Monday 8th May – Pillar Room – Adjudicator   Rosalind Taylor
SD40 9.30 Wednesday 10th May – Pillar Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD41a 3.20 Friday 5th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD41b 4.20 Sunday 7th May – Drawing Room – Adjudicator – Cally Foster
SD42a 11.15 Sunday 7th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD42b 2.30 Sunday 7th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD42c 11.00 Friday 12th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD43a 1:30 Saturday 6th May – Pillar Room – Adjudicator – Cally Foster
SD43b 4.00 Monday 8th May – Drawing Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD44 5.30 Tuesday 9th May – Drawing Room – Adjudicator – Rosalind Taylor
SD45 10.30 Sunday 7th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD46 1.45 Wednesday 10th May – Drawing Room – Adjudicator – Rosalind Taylor
SD47a 3.00 Wednesday 10th May – Drawing Room – Adjudicator – Rosalind Taylor
SD47b 9.00 Friday 12th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD47c 4.30 Friday 12th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD48a 2.20 Sunday 7th May – Drawing Room – Adjudicator – Cally Foster
SD48b 2.50 Wednesday 10th May – Pillar Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD48c 4.00 Sunday 14th May – Drawing Room – Adjudicator – Louise Manders
SD48d 11.00 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD49a 4.30 Friday 5th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD49b 11.00 Saturday 6th May – Pillar Room – Adjudicator – Cally Foster
SD49c 10.15 Wednesday 10th May – Pillar Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD50a 4.00 Tuesday 9th May – Drawing Room – Adjudicator – Rosalind Taylor
SD50b 2.00 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD51 1.40 Sunday 7th May – Drawing Room – Adjudicator – Cally Foster
SD52 12.20 Monday 8th May – Pillar Room – Adjudicator   Rosalind Taylor
SD53 4.10 Friday 5th May – Holst Suite – Adjudicator – Cally Foster
SD54a 3:30 Saturday 6th May – Pillar Room – Adjudicator – Cally Foster
SD54b 3.50 Tuesday 9th May – Pillar Room – Adjudicator – Stephen Owen
SD55 10.55 Sunday 7th May – Drawing Room – Adjudicator – Cally Foster
SD56 2.00 Sunday 7th May – Pillar Room – Adjudicator – Rebecca Thompson
SD57 4.30 Saturday 6th May – Pillar Room – Adjudicator – Cally Foster
SD59 4.00 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD60 4.40 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD61 4.30 Thursday 11th May – Main Hall – Adjudicator – Stephen Owen
SD62 5.15 Thursday 11th May – Main Hall – Adjudicator – Stephen Owen
SD63 4.40 Friday 5th May – Holst Suite – Adjudicator – Cally Foster
SD64 5.15 Friday 5th May – Holst Suite – Adjudicator – Cally Foster
SD65 2.30 Thursday 11th May – Main Hall – Adjudicator – Stephen Owen
SD66 10.30 Thursday 11th May – Main Hall – Adjudicator – Stephen Owen
SD67 3.30 Thursday 11th May – Main Hall – Adjudicator – Stephen Owen
SD68 9.00 Thursday 11th May – Main Hall – Adjudicator – Stephen Owen
SD69 9.00 Thursday 11th May – Main Hall – Adjudicator – Stephen Owen
SD70 10.50 Thursday 11th May – Main Hall – Adjudicator – Stephen Owen
SD72 6.00 Thursday 11th May – Main Hall – Adjudicator – Stephen Owen
SD74 9.00 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD75 9.00 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD76 9.00 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD77 9.00 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD78 10.00 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD79 10.00 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD80 10.00 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
SD81 10.00 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford
LC 5.30 Sunday 14th May – Pillar Room – Adjudicator – Vivienne Redford